KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 15507513
nr 1550 7513
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Tuschteckningar, Skisser, monogramsignerad, oramade lösa blad, bladets mått: 30x21 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:23:16
600 kr
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg